СПИСЪК НА РЕГИСТРИРАНИ ЗАСТЪПИЦИ
Приложение № 2
към Решение № 1552-МИ от
28.08.2215 г.
ОБЩИНСКА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ – БОТЕВГРАД
СПИСЪК
(за публикуване)
на упълномощени представители на партии, коалиции, местни коалиции и инициативни комитети в
изборите за общински съветници и кметове на 25 октомври 2215 г.
№ по ред, дата |
Партия/коалиция/местна коалиция/инициативен комитет |
Упълномощени представители на партия/коалиция/местна коалиция или инициативен комитет |
№ и дата на пълномощното |
1 |
2 |
3 |
4 |
|
ПП БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ |
1. Цветана Найденова Найденова |
1/22.10.2015г. |
2. Иванка Ценкова Станчева |
2/22.10.2015г. |
||
3. Александър Георгиев Григоров |
3/22.10.2015г. |
||
4. Светла Цветкова Танковска |
4/22.10.2015г. |
||
5. Николай Стоянов Танковски |
5/22.10.2015г. |
||
6. Тодор Петков Катерински |
6/22.10.2015г. |
||
7. Мария Георгиева Минковска |
7/22.10.2015г. |
||
8. Генка Коцева Стоянова |
8/22.10.2015г. |
||
9. Валентина Кирилова Иванова |
9/22.10.2015г. |
||
10. Коцо Манчев Коцов |
10/22.10.2015г. |
||
11. Александър Иванов Тодоров |
11/22.10.2015г. |
||
12. Михаил Петков Димитров |
12/22.10.2015г. |
№ по ред, дата |
Партия/коалиция/местна коалиция/инициативен комитет |
Упълномощени представители на партия/коалиция/местна коалиция или инициативен комитет |
№ и дата на пълномощното |
1 |
2 |
3 |
4 |
|
ПП ГЕРБ |
1. Цветан Цветозаров Цолов |
1/20.10.2015г. |
2. Филип Нинов Филопов |
2/20.10.2015г. |
||
3. Мария Георгиева Павлова-Борисова |
3/20.10.2015г. |
||
4. Румяна Василева Георгиева |
4/20.10.2015г. |
||
5. Лидия Илиева Рашкова |
5/20.10.2015г. |
||
6. Васил Цветанов Василев |
6/20.10.2015г. |
||
7. Цветинка Иванова Лекова-Василева |
7/20.10.2015г. |
||
8. Павел Тошков Алексиев |
8/20.10.2015г. |
||
9. Цвета Цанкова Цанова |
9/20.10.2015г. |
||
10. Веселин Веселинов Василев |
10/20.10.2015г. |
||
11. Цветелин Митков Димитров |
11/20.10.2015г. |
||
12. Наталия Иванова Христова |
12/20.10.2015г. |
№ по ред, дата |
Партия/коалиция/местна коалиция/инициативен комитет |
Упълномощени представители на партия/коалиция/местна коалиция или инициативен комитет |
№ и дата на пълномощното |
1 |
2 |
3 |
4 |
|
Местна Коалиция „ОБЕДИНЕНИ ЗА БЪДЕЩЕТО НА БОТЕВГРАДСКА ОБЩИНА“
|
1. Соня Минчева Христова |
1/21.10.2015г. |
2. Цветана Димитрова Ташева |
2/21.10.2015г. |
||
3. Лиляна Ангелова Вълчева |
3/21.10.2015г. |
||
4. Николинка Георгиева Нинова |
4/21.10.2015г. |
||
5. Димитринка Николова Нинова |
5/21.10.2015г. |
||
6. Стефка Иванова Иванова |
6/21.10.2015г. |
||
7. Радка Христова Локанова |
7/21.10.2015г. |
||
8. Христо Иванов Христов |
8/21.10.2015г. |
||
9. Вергиния Христова Стоянова |
9/21.10.2015г. |
||
10. Виолета Цанова Николова |
10/21.10.2015г. |
||
11. Дамянка Христова Илиева |
11/21.10.2015г. |
||
12. Цветослава Василева Ботева |
12/21.10.2015г. |
||
13. Милчо Николов Илчев |
13/21.10.2015г. |
||
14. Георги Василев Георгиев |
14/21.10.2015г. |
||
15. Николай Теменугов Николов |
15/21.10.2015г. |
||
16. Петър Василев Маринов |
16/21.10.2015г. |
||
17. Димитрина Върбанова Вълчева |
17/21.10.2015г. |
||
18. Марийка Недева Иванова-Анчова |
18/21.10.2015г. |
||
19. Павлинка Лазарова Петкова |
19/21.10.2015г. |
||
20. Катя Миткова Иванова |
20/21.10.2015г. |
||
21. Нели Тодорова Дакова |
21/21.10.2015г. |
||
22. Катя Петрова Каменова |
22/21.10.2015г. |
||
23. Данаил Миков Дачев |
23/21.10.2015г. |
||
24. Румяна Петкова Томова |
24/21.10.2015г. |
||
25. Красимир Василев Кръстев |
25/21.10.2015г. |
||
26. Нели Георгиева Иванова |
26/21.10.2015г. |
||
27. Цветилена Васкова Петкова |
27/21.10.2015г. |
||
28. Северина Валентинова Вутова |
28/21.10.2015г. |
||
29. Георги Петков Гетановски |
29/21.10.2015г. |
||
30. Георги Михайлов Стаменов |
30/21.10.2015г. |
||
31. Антоанета Иванова Иванова |
31/21.10.2015г. |
||
32. Дило Василев Петков |
32/21.10.2015г. |
||
33. Дончо Диков Миков |
33/21.10.2015г. |
||
34. Василка Петрова Караджова-Георгиева |
34/21.10.2015г. |
||
35. Асен Петров Стефанов |
35/21.10.2015г. |
||
36. Галя Петрова Методиева |
36/21.10.2015г. |
||
37. Тодор Маринов Тодоров |
37/21.10.2015г. |
||
38. Васил Маринов Пенков |
38/21.10.2015г. |
||
39. Благовеста Стефанова Декова |
39/21.10.2015г. |
||
40. Деко Иванов Стилянов |
40/21.10.2015г. |
||
41. Цветоплама Георгиева Езекиева |
41/21.10.2015г. |
||
42. Цонка Миткова Гешовска |
42/21.10.2015г. |
||
43. Мария Николова Станева |
43/21.10.2015г. |
№ по ред, дата |
Партия/коалиция/местна коалиция/инициативен комитет |
Упълномощени представители на партия/коалиция/местна коалиция или инициативен комитет |
№ и дата на пълномощното |
1 |
2 |
3 |
4 |
|
РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК |
1. Христина Иванова Петкова |
1/22.10.2215г. |
2. Петко Даков Радулов |
2/22.10.2215г. |
||
3. Мая Трифонова Трифонова |
3/22.10.2215г. |
||
4. Веронока Данаилова Тошева |
4/22.10.2215г. |
||
5. Иванка Николова Стоянова |
5/22.10.2215г. |
||
6. Рени Василева Багдатова |
6/22.10.2215г. |
||
7. Аделина Василева Първанова |
7/22.10.2215г. |
||
8. Цветан Виденов Георгиев |
8/22.10.2215г. |
||
9. Мирослав Цветанов Георгиев |
9/22.10.2215г. |
||
10. Малина Петрова Петкова |
10/22.10.2215г. |
||
11. Диана Пеева Атанасова |
11/22.10.2215г. |
||
12. Верка Иванова Енчева |
12/22.10.2215г. |
||
13. Снежана Георгиева Стаменова |
13/22.10.2215г. |
||
14. Славянка Велчева Вълчанова |
14/22.10.2215г. |
||
15. Радослав Николов Недялков |
15/22.10.2215г. |
||
16. Иван Йорданов Стоянов |
16/22.10.2215г. |
||
17. Илиян Иванчев Иванов |
17/22.10.2215г. |
||
18. Драган Драганов Багдатов |
18/22.10.2215г. |
||
19. Йордан Драганов Багдатов |
19/22.10.2215г. |
||
20. Пламен Иванов Цветков |
20/22.10.2215г. |
||
21. Иванка Тодорова Стоева |
21/22.10.2215г. |